כל מה שצריך לדעת

OBLI מי אנחנו?

מייסדי החברה אנשי עסקים ובעלי חברות ומשרד עורכי דין בתחום הפיננסי

מה הם היתרונות של ערבות OBLI בהשוואה לערבות בנקאית?

וואו, שאלה קלה. בבנק מחייבים אותך להפקיד ערבון (הרבה כסף) בתמורה לערבות וב-OBLI לא. בבנק, בנוסף לכסף שכבר הפקדת דורשים ממך לשלם גם עמלה וגם אגרות בנקאיות, ב-OBLI זו רק עמלה שנתית קבועה (שאפשר לחלק ל-12 תשלומים) וזהו. בבנק עדיין עובדים עם המון ניירת מיותרת ודורשים ממך להגיע פיזית לסניף כדי לקרוא הכל ולחתום וב-OBLI הכל דיגיטלי, מאובטח ומהיר. שטר הערבות נשלח כקובץ אליך למייל ואפילו נזכיר לך מראש כשיתקרב המועד לחדש אותה.

האם ערבות OBLI עומדת בכל התחייבויות הערבות הבנקאית?

ברור. הערבות ניתנת תחת רישיון "נותן אשראי מורחב" מטעם משרד האוצר המחייב עמידה בתנאים פיננסים והון עצמי ודרישות רגולציה מחמירות (ברישיון מספר 56403, מחזיקה חברת גולדנרוד בע"ם שותפה של OBLI). בנוסף, ל-OBLI קרן ביטחון בהיקף 10% מהערבויות, לאבטחה מקיפה של ההתחייבויות השונות.

האם ערבות OBLI מתאימה לי?

ערבות OBLI מתאימה לכולם - גם לדייר שמעוניין לשכור דירה, וגם לחברה בע"מ או לעוסק מורשה שמעוניינים לשכור נכס מסחרי.
ערבות OBLI מתאימה גם לבעלי עסקים הנדרשים להעמיד ערבות בנקאית כנגד כל אשראי ספקים.

ערבות ללא פיקדון? איך זה עובד?

במסלול ערבות ללא פיקדון, מבקשי הערבות עוברים בדיקת אשראי מקיפה, ומתחייבים להחזרת סכום הערבות רק במידה ותמומש. לנוחיות מבקשי הערבות, ניתן לפרוס את חיוב העמלה עד 12 תשלומים ללא ריבית.

לאיזו תקופה ניתן לקבל את הערבות?

במסלול ערבות ללא פיקדון תקופת הערבות הנה עד 18 חודשים.

כיצד מממשים את הערבות?

במידה ותתקבל בקשה למימוש הערבות מצד בעל הנכס\הספק, אנו מחויבים להעביר אליו באופן מידי את סכום הערבות. במצב כזה, למבקש הערבות יהיו שתי אפשרויות, לבחירתו:

  • פריסת סכום הערבות ל-12 תשלומים באמצעות הלוואה. אנו מציעים אפשרות לקבלת הלוואה, דרך חברת טריא, בריבית שנתית קבועה של 9%, לתקופה של 18 חודשים. וזאת לשם פירעון הסכומים שהוא חייב לחברה, או לפרוע את חובו לחברה בכל דרך אחרת שהיא. בכל מקרה, מוסכם כי חברת טריא אינה מחויבת להעמדת הלוואה ללקוח והעמדת ההלוואה כפופה לשיקול דעתה הבלעדי של טריא.

  • תשלום מידי של מלוא הערבות.

האם מבקשי הערבות עוברים בדיקת רקע פיננסית?

במסלול ערבות ללא פיקדון מבקשי הערבות עוברים בדיקת אשראי מקיפה, ומתחייבים להחזרת סכום הערבות רק במידה ותמומש. לנוחיות מבקשי הערבות, חיוב העמלה לנוחיות מבקשי הערבות, ניתן לפרוס את חיוב העמלה עד 12 תשלומים ללא ריבית.

OBLI מי אנחנו?

מייסדי החברה אנשי עסקים ובעלי חברות ומשרד עורכי דין בתחום הפיננסי .

מה הם היתרונות של ערבות OBLI בהשוואה לערבות בנקאית?

תנאי ערבות OBLI זהים לתנאי הערבות הבנקאית ללא שום הבדל.

הודות לפלטפורמה דיגיטלית חדשנית וחכמה, OBLI מאפשרת לבעלי הנכס\הספקים נוחות מקסימלית בניהול תיק הערבות. הערבות מועברת לבעלי ישירות במייל, ולכן אין חשש שתיאבד. בנוסף, חודש לפני סיום תקופת הערבות, תשלח התרעה מקדימה במייל.

האם ערבות OBLI עומדת בכל התחייבויות הערבות הבנקאית?

ברור. הערבות מונפקת ע"י חברת גולדנרוד פיננסיים בע"מ, ח.פ – 513578674, בעלת רישיון מתן אשראי מורחב מרשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון מספר 56403. בנוסף, ל-OBLI קרן ביטחון בהיקף 10% מהערבויות, לאבטחה מקיפה של ההתחייבויות השונות.

ערבות ללא פיקדון? איך זה עובד?

במסלול ערבות ללא פיקדון, מבקשי הערבות עוברים בדיקת אשראי מקיפה, ומתחייבים להחזרת סכום הערבות רק במידה ותמומש.
ההתחייבות של OBLI לתשלוםלערבות הנכס/ הספקים זהה להתחייבות לתשלום הערבות הבנקאית ואינה תלויה במבקש הערבות .

כיצד ממשים את הערבות?

זה פשוט! פונים אלינו במייל לשירות הלקוחות והבקשה למימוש הערבות תועבר לטיפול מיידי. בעלי הנכס/ ספקים מקבלים את סכום הערבות תוך 14 ימים, בדומה לתנאי הערבות הבנקאית וללא כל קשר למצבו הפיננסי של הערב.

האם מבקשי הערבות עוברים בדיקת רקע פיננסית?

כן. ערבות OBLI ללא פיקדון , ניתנת רק למבקשי הערבות שעברו בהצלחה תהליך בדיקת יכולת החזר אשראי בהתאם לגובה הערבות. הבדיקה מבוצעת במערכות מתקדמות שפיתחנו ובממשק עם נתוני האשראי של בנק ישראל.