שוטף + אחריות:
הכירו את מערך ערבות האשראי לספקים של אובלי

האלטרנטיבה שמציעה OBLI לשוק העסקי היא לא פחות ממהפכה של ממש, שמעניקה ערבות אשראי לספקים בתהליך דיגיטלי ומהיר; גם עבור בעלי העסקים עצמם מדובר ביתרון עצום שכן ערבות לעסקים של OBLI הינה ערבות ללא פיקדון כבול והדבר מאפשר להם לשמור על מסגרת תזרים המזומנים החיונית.

קשה למצוא בעל עסק, גדול כקטן, שלא מכיר את היום הזה בחודש. הוא מסומן בכל לוח שנה, פנקסי חשבוניות ודוחות הבקרה השוטפים. יום התשלום לספקים הוא הרגע שמספק לכל בעל עסק תשובה ברורה ומזוקקת לשאלה: האם העסק שלי רווחי? אין ספק שמדובר בשאלה קשה, ומי שבוחר לא להתמודד איתה בכל חודש, מתמודד איתה פעם בשלושה חודשים או אפילה ארבעה – אם הרגלי התשלום שלו הם שוטף 120. אלא שלא כל הספקים מוכנים להסדר הזה. מצב הנזילות הפיננסית של עסקים רבים בישראל ובעולם בשנה האחרונה, אינו מזהיר ונראה שהאתגרים הכלכליים שהביאה איתה מגפת הקורונה, לא הולכים להיעלם. יותר ויותר ספקים דורשים לקבל תשלומים במזומן או בשוטף + 30. מלחיץ? אולי. סוף העולם? ממש לא.
ערבות ספקים ללא פיקדון רדום שפוגע בתזרים העסק שלך. אובלי ערבות בנקאית הוגנת לעסקים

ערבות ספקים ללא פיקדון כבול שפוגע בתזרים העסק

בדיוק עבור אותם בעלי עסקים גיבשה חברת הפינטק OBLI ערבות חוץ בנקאית לספקים. האלטרנטיבה שמציעה OBLI לשוק העסקי היא לא פחות ממהפכה של ממש בעולם הערבויות בקבלת סחורה, שכן היא מעניקה ערבות אשראי לספקים בתהליך דיגיטלי ומהיר שאורך זמן קצר והכי חשוב ללא פיקדונות. כן, קראתם נכון, ב OBLIלא דורשים מבעלי העסקים פיקדון כבול כמו שמקובל בבנקים, כך שאותם אלפי שקלים, ולעיתים עשרות אלפי שקלים, ממשיכים לשבת להם בעובר ושב ולשמש אותם לצרכי העסק הדינמיים. כל זה מגיע תמורת עמלה בגובה 6.5 אחוזים בלבד ובפריסה נוחה של עד 12 תשלומים חודשיים.

פיתרון מעולה גם לספקים

גם הספקים מרוויחים מאוד מערבות הסחר החדשה. נתחיל בכך שהערבות האטרקטיבית מאפשרת להם להגדיל את קהל הלקוחות שלהם באמצעות הטבה (חינמית מבחינתם) שוות ערך לכסף, עבור לקוח שרכש מהם סחורה. בנוסף OBLI מנהלת עבורם את תחום הערבות לכלל העסקאות שלהם, בעזרת מערכת תפעול, בקרה והפקת דו"חות ישירות למחשב העסק. מדובר על שירות דיגיטלי חינמי לחלוטין שפוטר אותם מהתעסקות עם מסמכים מיותרים ומבטל את הסיכון וההפסד של איבוד שטר הערבות.

למה כדאי לקחת ערבות מאיתנו?

הערבות החוץ בנקאית של OBLI מונפקת ע"י חברת גולדנרוד פיננסיים בע"מ, ח.פ – 513578674, בעלת רישיון מתן אשראי מורחב של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון מספר 56403. לצד חברת גולדנרוד יש לחברה שותפים עסקיים נוספים – חברת ביטוח ידועה המחזיקה ב-20% ממניות החברה וכמו כן הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה התומכת במיזם. התהליך כולל חיתום מתקדם ומהיר בו מאומתים פרטי האשראי של הלקוח על בסיס נתוני אשראי מבנק ישראל ונתוני אשראי עסקי הנבדקים ע"י אלגוריתמים ונבחנת בקפדנות יכולת החזר האשראי שלו.

המהפכה כבר כאן

אין ספק, מערך הערבויות החוץ בנקאי של אובלי מהווה את חזית החדשנות הטכנולוגית בעולם הערבויות בסחר. למה לכלוא פיקדונות וחסכונות בריבית אפסית כשאפשר לקבל אשראי תמורת מוניטין עסקי נקי? למה לעבור את התהליכים הבירוקרטיים של הבנקים, כשאפשר פשוט לבצע תהליך דיגיטלי פשוט ומהיר? למה לאבד שליטה בהוצאות העסקיות כשאפשר לנהל מערך אשראי קפדני ואחראי? הצטרפו למהפכה עוד היום ותתחילו לשנות את חוקי המשחק. שלכם.
רוצים לשמוע עוד על הערבות ללא פיקדון של OBLI? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
להשארת פרטים