ערבות לחוזה שכירות

הכסף שלכם חופשי: המהפכה במתן ערבות לשכר הדירה כבר כאן

שוכרי דירה רבים לא יודעים זאת, אבל לא אחת נלווית לחוזה השכירות גם בקשה לערבות בנקאית. הערבות מהווה אמנם הגנה לגיטימית עבור הבעלים אך היא מהווה "כאב ראש" לא קטן לשוכרים שכן היא כרוכה בהקפאת סכום כסף משמעותי בבנק. אם גם אתם עומדים לקראת השכרת דירה ועניין הערבות מדיר שינה מעיניכם יש לנו בשורה ענקית עבורכם: מהיום ניתן לקבל ערבות חוץ בנקאית של חברת OBLI בתהליך פשוט, מהיר ויעיל במיוחד. והדובדבן שבקצפת: אין צורך להקפיא את כספיה פיקדון.

לא צריך לגור במרכז תל אביב כדי לדעת ששוק הדירות להשכרה לא מתכוון לעצור בשנים הקרובות. הביקוש גואה, מרכזי הערים רוחשים תנועה, הצעירים נוהרים וחוסר הוודאות הפיננסי לא מוסיף שקט ליזמים. כפועל יוצא, גם תהליך שכירת דירה הפך מורכב יותר. אם התהליך היה כרוך בעבר בחוזה שכירות שנחתם מול בעלי הדירה שביקשו במקסימום בני משפחה כערבים, הרי שהמגמה כיום הולכת לכיוון של בקשת ערבות בנקאית מהשוכרים, ערבות שמציבה בפניהם בעיה לא צפוי.
כתב ערבות לחוזה שכירות. הצטרפו למהפכה של אובלי במתן ערבות לשכר הדירה

פיקדון כלוא בגובה של 3 חודשי שכירות

כן, צעירים, זוגות, בוגרים, שותפים ועסקים קטנים שעובדים מהבית – כולם נאלצים להתמודד מול הבנק שכחלק ממתן הערבות מצידו מבקש לכלוא בנאמנות את סכום הערבות שדורש בעל הנכס. אם ניקח לדוגמא דירה ממוצעת בשכירות של 5000 ש״ח לחודש הרי שתצטרכו ל"כלוא" בבנק פיקדון בגובה של 3 חודשי שכירות, כלומר 15,000 ש״ח. מדובר בסכום שלא תוכלו לעשות בו שום שימוש אחר, דחוף ככל שיהיה דוגמת החלפת רהיטים, שיפוץ הבית, לימודים או רכישת רכב חדש. מרגיז, נכון?

אין לכם כסף לפיקדון? קחו הלוואה מהבנק

אבל זה לא נגמר בזה. בנוסף לסכום הנדרש לפיקדון הבנק גובה מכם גם עמלת ערבות העומדת בממוצע שנתי של עד כ- 2.5-3 אחוזים מסכום הערבות. כך שבמקרה שלנו עמלה + פיקדון אותה תצטרכו לשלם לבנק תעמוד הסכום הכולל שתדרשו להיפרד ממנו הוא כ- 15,375 ש"ח. ולבסוף, במקרים בהם אין לכם את האפשרות לנעול בבנק סכום כזה של כסף הרי שתאלצו לקחת הלוואה על סכום הפיקדון והבנק מצידו יגבה על כך ריבית בגובה של עד 9%, ככה שתצאו מופסדים פעמיים.

המהפכה החדשה שמיטיבה עם שוכרי הדירות: ערבות ללא פיקדון כלוא

לאור התמונה העגומה שהוצגה לעיל החליטה חברת OBLI לעשות מהפכה בעולם הערבויות לשכירות עסקית, מסחרית ופרטית ומציעה ללקוחותיה לראשונה בישראל ערבות בטוחה ומתקדמת ללא פיקדון כלוא (כן כמו שאתם שומעים, את הכסף תשאירו בעובר ושב שלכם) ועם עמלת אשראי בגובה 6.5% בפריסה נוחה של 12 תשלומים. ככה פשוט, ככה קל.

למה כדאי לקחת ערבות שכר דירה מאיתנו?

לפני הכל, כי שום בנק לא רוצה לעמוד התנאים הללו. ושנית בגלל השקט הנפשי: הערבות של OBLI מונפקת ע"י חברת גולדנרוד פיננסיים בע"מ, ח.פ – 513578674, בעלת רישיון מתן אשראי מורחב של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון מספר 56403. לצד חברת גולדנרוד יש לחברה שותפים עסקיים נוספים – חברת ביטוח ידועה המחזיקה ב- 20% ממניות החברה וכמו כן הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה התומכת במיזם. בנוסף OBLI דואגת ל"כרית ביטחון" נוספת עבור לקוחותיה באמצעות פיקדון כספי בשיעור של 10% מסך הערבויות המונפקות, שיופקד בחשבון נאמנות להבטחה נוספת של התחייבויות החברה.

המשכיר דורש ערבות בנקאית? פנו עוד היום ל-OBLI

אין ספק, לכלוא סכום כסף שיכול להגיע למעל 10 אלף שקל לכל אורך תקופת השכירות, יכול להיות סיפור כבד עבור רבים מאיתנו, בטח עבור שוכרי הדירות הצעירים שזקוקים לתזרים מזומנים נגיש וגמיש. וכאן נעוצה הבשורה העצומה של OBLI שמאפשרת לכם לראשונה בישראל, להנפיק לבעל הנכס את הערבות המבוקשת ללא פיקדון כבול, ללא צורך בהלוואה וללא צורך לעבור את התהליכים הבירוקרטיים של הבנקים. הצטרפו למהפכה עוד היום ותתחילו לשנות את חוקי המשחק. גם אצלכם בבית.
רוצים לשמוע עוד על הערבות ללא פיקדון של OBLI? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
להשארת פרטים