ערבות בנקאית דיגיטלית ללא פיקדון

נגישה יותר, מהירה יותר והכי חשוב משחררת לחשבון כסף "כלוא" ללא צורך בהלוואה

ערבות בנקאית דיגיטלית הופכת בשנים האחרונות לסוג הערבות המועדף על ידי הלקוחות בשל הליך בקשה און ליין פשוט ומהיר; יחד עם זאת, בקשת הערבות אפשרית רק ללקוחות הבנק הספציפי בו מבקשים את השירות, והדבר הכי בעייתי: תאלצו "להקפיא" את דמי הפיקדון למשך כל תקופת הערבות בבנק.

בינה מלאכותית, סייבר, למידת מכונה, ביג דאטה, ועוד ועוד. הטכנולוגיה משנה את חיינו ללא הרף, כך שזה היה רק עניין של זמן עד שגם עולם הפיננסים יהפוך לדיגיטלי , פשוט ונגיש יותר .אחד התחומים בהם הדבר בא לידי ביטוי הוא עולם הערבויות הבנקאיות עם ערבות בנקאית דיגיטלית המחליפה כיום את הערבות הבנקאית אשר ניתנה עד היום רק בסניפים ורק בטופס פיזי.המשמעות היא שאם עד היום נאלצו לקוחות הבנקים לבקש ערבות בנקאית תוך בירוקרטיה ארכאית ,טפסים ובהמתנה בתור המרגיז בבנק, הרי שכיום אפשר לעשות זאת בקלות בצורה דיגיטלית ומידית והכי חשוב ללא דרישה לנעילת דמי הפיקדון בחשבון, ועל כך בהמשך.

ערבות דיגיטלית בכמה צעדים פשוטים

הערבות הבנקאית הדיגיטלית מופקת על גבי קובץ דיגיטלי החתום בחתימה אלקטרונית אותו ניתן לשמור במחשב ולהעביר בקלות בצורה מקוונת. עם קבלת הערבות הדיגיטלית ניתן להציג אותה או לשלוח אותה למוטב באמצעות הסמארטפון או הלפטופ האישי. במידה ויש לכם ערבות OBLI ותבקשו להאריך או אף לממש אותה הרי שהדבר ניתן לביצוע בקלות וכל שעליכם לעשות הוא לפנות לשירות הלקוחות שלנו ותקבלו מענה מהיר ויעיל.

תנאי ערבות דיגיטלית זהים לערבות הניתנת בסניף הבנק

אם אתם דואגים שמא הערבות הדיגיטלית אינה זהה לערבות הניתנת פיזית, אז הרשו לנו להרגיע אתכם: קובץ הערבות הדיגיטלית וכתב הערבות הבנקאית הפיזי (המודפס על נייר), שהייתם רגילים לקבל עד כה, זהים לגמרי מבחינת תוקפם. את הערבות הדיגיטלית ניתן "לשלוף" בכל זמן ובכל מקום (בשונה משעות העבודה המוגבלות של הבנקים), לשמור אותה כקובץ במחשב המשרדי ולהעבירה למוטב באמצעות המייל. כמו כן, בדומה לערבות הרגילה היא תקפה לכל אורך חיי העסקה.

עדיין לא בכל הבנקים, ולא לכל הלקוחות

בעוד שהמוטב (מקבל כתב הערבות) אינו צריך להיות לקוח של הבנק, הרי שמבקש הערבות צריך להיות לקוח הבנק הספציפי ממנו הוא מבקש את הערבות. יתירה מכך אם מדובר על כתב ערבות למגזר העסקי, הרי שבבנקים מסוימים עליכם להיות לקוחות עסקיים של הבנק. בכל מקרה, הערבות הבנקאית הדיגיטלית ניתנת נכון להיום רק בחלק מהבנקים, וברובם מדובר אך ורק לערבות עבור בעלי עסקים בלבד.

ערבות חוץ בנקאית דיגיטלית של OBLI: הערבות שמשחררת לחשבון שלכם כסף "כלוא" ללא צורך בהלוואה

בשונה מהבנקים אנו ב-OBLI מציעים ללקוחות, עסקיים ופרטיים כאחד, ערבות חוץ בנקאית בתהליך אישור דיגיטלי מהיר ותנאים שאף בנק לא מציע ללקוחות. הערבות שלנו מוצעת הן לשוכרים והן לבעלי עסקים תמורת עמלה בגובה 6.5 אחוזים ובפריסה נוחה של 12 תשלומים חודשיים. כל התהליך קורה בדיגיטל והוא אורך דקות ספורות כאשרל אחריו מקבלים הלקוחות קובץ ערבות דיגיטלית עם מערכת התראות לקראת מועד חידוש הערבות.
הערבות האוטונומית שלנו מונפקת על ידי חברת גולדנרוד פיננסים בע"מ בעלת רישיון מתן אשראי מורחב רשות ההון, ביטוח וחיסכון (ח.פ 513578674, רישיון מספר 56403). לצד חברת גולדנרוד יש לנו שותפים עסקיים נוספים – הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה התומכת במיזם וכן שותפה פיננסית חזקה–הכשרה חברה לביטוח המחזיקה ב- 20% ממניות החברה.
הפרט הכי חשוב בערבות הדיגיטלית שלנו נוגע לעובדה שכספי הפיקדון (שיכולים להגיע לעשרות אלפי שקלים) נשארים פנויים לתזרים המזומנים שלכם כך שבשונה מהבנקים הם לא יוקפאו אלא יוכלו לשמש אתכם למגוון צרכים, בין אם לצרכים פרטיים ובין אם לצרכי העסק. עבור רבים, זהו הסיפור הגדול באמת שכן בתמורה לקבלת הערבות הבנקאית (העומדת על גובה של שלושה חודשי שכירות), דורש הבנק כי סכום הערבות יוחזק על ידו למשך כל תקופת השכירות כך שהשוכר לא יוכל לנגוע בו ולעשות בו כל שימוש אחר, דחוף ככל שיהיה. אצלנו ב -OBLI כל זה נחסך מכם ותוכלו ליהנות מתזרים מזומנים פנוי לכל שימוש עם מערכת בטחונות מוצקה, תהליך אישור דיגיטלי מהיר ותנאים אידיאליים -עמלת אשראי בגובה 6.5% בפריסה נוחה של עד 12 תשלומים.
רוצים לשמוע עוד על הערבות ללא פיקדון של OBLI? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
להשארת פרטים